News:

1 2 3 4 5

10.4. 2006: Joey na Čt

Jisté je, že česká televize začne vysílat Joeyho 30.4. 2006. Nevíme ale jistě, jestli to bude v 18.10, jak je napsáno na idnes, nebo jestli to bude v 4.25, jak uvádí na svých stránkách ČT. No doufejme, že to bude ten první čas...


8.4. 2006: Andrea Anders - nová přítelkyně Matta Leblanca?

Matt Leblanc, který minulý týden podal žádost o rozvod má pravděpodobně nový románek se svojí kolegyní - herečkou ze seriálu Joey - Andreou Anders.
To, že LeBlanc odešel po třech letech manželství od Melissy McKnight zaskočilo nejen celý svět, ale i jí samotnou. Problémy začali v lednu, kdy Leblanc (38) neočekávaně oznámil, že se odstěhoval z domu v Californii, kde bydlel společně s manželkou, dcerou Marinou a dvěma Melissinými dětmi.
"Bylo to velmi náhlé," sdělila dlouholetá kamarádka Melissy Kelly Phillips časopisu People, "nevěda proč se to stalo."
V březnu obvinila Melissa Matta z toho, že má vztah s jinou ženou. Leblanc, který se přestěhoval do L.A. do blízkosti, kde natáčí Joeyho, to přiznal.
Nicméně, jak říkají přátelé, Melissa stále doufala, že se usmíří. Byla ohromená, když jí 30. března zavolal Mattův právník se zprávou, že podal žádost o rozvod.
"Ona chtěla jít do manželské poradny" řekl její kolega, "ale Matt nechtěl na jejich vztahu pracovat."
Po oznámení rozchodu LeBlanc dokonce přivedl Andreu Anders na ranč na severu Los Angeles, který vlastnil společně s Melissou.
LeBlancův zástupce odmítl komentovat tuhle situaci. Říká:"Nemáme zájem veřejně mluvit o rodinných záležitostech." Ostatní říkají, že LeBlancovo zapletení s Anderou Anders bylo jednou z příčin rozvodu.


31.3. 2006: Matt Leblanc se rozvádí

Hollywoodský herec Matt LeBlanc (38), který hraje zábavného svůdníka žen Joeyho, podal žádost o rozvod se svojí o tři roky starší manželkou Mellisou Sue.
"Mellisa a Matt se rozhodli po tříletém manželství rozvést," uvedl v prohlášení hercův mluvčí. "Rozchod probíhá přátelsky. Zůstávají oddanými rodiči a přáteli. Z rodinných důvodů si přejí, aby bylo v tuto chvíli respektováno jejich soukromí."
Podle právní listiny vyplněné LeBlancem, herec požaduje zrušení svazku na základě neslučitelných rozdílů. Svoji dvouletou dceru Marinu budou opatrovat společně. Mellisa má mimo Mariny ještě dvě děti z předchozího manželství.
Pár seznámil v roce 1997 herec Lou Diamond Phillips a jeho žena Kelly. Po pětileté známosti se pár nechal 3. března 2003 oddat na Hawaii před 75 hosty, kde nechyběli ani jeho kolegové z Přátel.  (People, Joey Café)


18.3. 2006: Krach Joeyho

Matt Leblanc a Jennifer CoolidgeKdyby někdo položil otázku "Jak to jde?", odpověď pro Joeyho by byla: "Špatně".
Po pouhém jednom týdnu, kdy NBC znovu zařadila premiérové díly Joeyho má seriál velmi malou sledovanost díky reality show "American Idol" (obdoba Česko hledá superstar). NBC neoznámila, jestli seriál definitivně zruší anebo ho někdy později vrátí na obrazovky.
V novém a zřejmě dočasném vysílacím čase (20.00 - úterý) se sledovanost seriálu pohybovalo okolo pouhých 4 milionů diváků. To je o mnoho méně, než byla už v té době špatná sledovanost seriálu na začátku řady (cca 7,3 milionů).
Zatím není ani zmínka o tom, jestli se Joey vrátí, nebo ne.
Navíc to vypadá, že ze seriálu po druhé řadě odejde mimo Andrey Anders i agentka Jennifer Coolidge. Prý by měla hrát v seriále
If You Lived Here, You'd Be Home Now na stanici Fox.


28.2. 2006: Joey v ČT

Česká televize se konečně vyjádřila k tomu, kdy přesně uvedou pilotní epizodu seriálu Joey - bude to sobota 1. dubna. Zároveň jsem se ptala, jestli budou díly s dabingem od HBO, nebo jestli udělají vlastní - bohužel bude Joey namluvený dabingem z HBO (který podle mne kazí kvalitu seriálu tak o 50%).


19.2. 2006: Děsnej doják s Jennifer Coolidge

Ve čtvrtek měl premiéru nový film s Jennifer Coolidge Date movie. U nás se objeví v kinech až 27.4. s českým názvem Děsnej doják. Hlavní roli ztvárnila Alyson Hannigan (Buffy, How I Met Your Mother) a ve vedlejších postavách se objevila i Carmen Electra, která si v Joeym střihla také malou roli. Na oficiální stránce k filmu se můžete podívat na trailer nebo na fotografie z filmu.

Zvrácené myšlení dvou ze šesti tvůrců filmu "Scary Movie"-Aarona Seltzera a Jasona Frienberga-se rozhodlo prozkoumat romantické komedie.
Film vypráví příběh beznadějné romantičky Julie Jones (A. Hanigan), která konečně potkala muže svých snů - Brita Granta Funkyedodera (A. Campell). Ale předtím než můžou mít jejich tlustou řeckou svatbu, spojí se s rodinou přítelkyní, která chce připravit svatbu. Film je parodií na několik úspěšných komedií, jako například: Moje tlustá řecká svatba, Fotr je lotr a Deník Bridget Jones...


15.2. 2006: Info k premiérovým dílů na NBC

NBC konečně zveřejnila definitivní datum, kdy uvede další premiérový díl druhé řady. Bude to v úterý 7.3. a dokonce nejspíš půjde o hodinovou epizodu. Název první poloviny by měl být Joey and the Snowball Fight (podle neoficiálního spoileru Joey and the Denial ). Název druhé poloviny a fotky zatím NBC nezveřejnila. Epizoda by se měla jako vždy vysílat ve 20 hodin.


9.2. 2006: Andrea Anders utíká z Joeyho na CBS do nového seriálu

Andrea Anders už nechce čekat na návrat Joeyho na obrazovky NBC, a proto se ve třetí řadě už asi neobjeví.
Místo toho by se měla přidat k hercům z komediálního seriálu na televizní stanici CBS "The Class" (Třída).
Andrea Anders a Jay Bernthal by měli hrát dva spolužáky, kteří byli na střední škole milenci.
V seriálu Joey hrála Andrea Joeyho půvabnou sousedku Alex.

 


7.2. 2006: Leblanc je ve stovce nejpřitažlivějších mužů světa

Magazín New Woman uspořádal anketu, ve které se měla hledat stovka nejpřitažlivějších mužů na světě. Už poněkolikáté vyhrát Brad Pitt. Matt Leblanc se probojoval do první stovky a to konkrétně na 47. místo. Matt už se jednou v podobné anketě, kterou pořádal magazín People v roce 2000, rovněž umístil v první padesátce. Na kompletní seznam se můžete podívat tady


2.2. 2006: Joeyho otec z Přátel se objeví v seriálu Joey

Robert Costanzo, který momentálně hraje v seriálu Will & Grace, by se měl v nejbližší době objevit v seriálu Joey jako hostující hvězda. Bude hrát v epizodě "1x15 Joey and the Dad" Joeyho otce (Joey starší). Joeyho otce si zahrál už jednou a to v Přátelích v epizodě 1x13 Bobule. Na spoiler k epizodě se můžete podívat tady.


24. 1. 2006: Joey na markíze

Už i slováci se dočkali. Seriál Joey, který u nás momentálně běží na HBO, se začne vysílat i na Slovensku. Seriál koupila komerční televize Markíza a pilotní díl první řady uvede 12.2. 2006. Seriál se bude vysílat každou nedělí od 13:30. Televizní stanici Markíza je možné chytnou i u nás.


23.1. 2006: Návrat Přátel?

Klíčový sitcom Přátelé se vrací na televizní obrazovky po tom co každý z šesti hvězd souhlasil s multimilionovou dohodou. Natočit by se měli čtyři hodinové speciály.
V tajném setkání v Los Angeles před Vánoci Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer a Matthew Perry udájně souhlasili s pěti milionovým honorářem, nabídnutého od NBC.
Scénáristi jsou připraveni psát scénář pro čtyři dvojepizody, které jsou očekávány příští rok.
Aniston, která točí řetězec filmů od konce Přátel, byla poslední co plán schválila.
Jedna zasvěcená osoba z NBC říká,:"Byla jediná, na kom to záviselo, Ale teď se rozhodla vrátit se k Rachel." "Jejich návrat je jako sen, ale je to skutečnost. Sledovanost maximálně stoupne."
Osoba naznačila , že se také uvažuje o druhém spin-offu. První se jmenuje Joey a hlavní roli ztvárňuje Matt Leblanc. Ve druhém by měli hrát Perry, Swimmer a Leblanc. Pilotní epizoda by se měla jmenovat "It's a Guy Thing".
Osoba také říká, že negativní předpovědi o budoucnosti projektu se objevují všude.


21.1. 2006: Drea de Matteo nominovaná na cenu

Drea de Matteo byla nominovaná na cenu Screen Actors Guild Awards za svoji roli v seriálu Rodina Sopránů. Soutěžit bude v kategorii o nejlepší herečku v dramatickém seriálu. Udílení proběhne v neděli 29. 1. V kategorii budou jejími konkurenty Edie Falco, Jennifer Garner, Alison Janney a Christine Lahti. Odkaz na oficiální stránky soutěže


22.12 2005: Nový film s Jennifer Coolidge

14.4. 2006 přijde do kin nový film s Jennifer Coolidge "American Dreamz" s Jennifer Coolidge. Bude hrát po boku Brita Hugh Granta (Deník Bridget Jones). Tady je odkaz na oficiální stránku, kde se můžete podívat na trailer a popis k filmu.


3.12. 2005: Žádné nové díly Joeyho minimálně do března!

Televize NBC udělala velké změny v hlavním vysílacím čase. Odůvodňuje to tím, že už léta měly čtvrtky na NBC největší sledovanost. To ale skončilo v době, kdy začala vysílat Joeyho. Nejvíce se změny dotknou právě Joeyho. Televize ho vysadí z vysílání minimálně na tři měsíce. NBC uvedla, že Joey se vrátí na obrazovky nejdříve po Zimních Olympijských hrách, což by mělo být někdy v březnu. Pak by se neměl vysílat ve čtvrtek, ale nejspíš v úterý.24.11. 2005: Herec z Přátel v Joeym

Vzpomínáte si na Eddieho? Bláznivého spolubydlícího Chandlera? Hrál ho Adam Goldberg a ten by se měl objevit i v Joey. Nemá ale hrát Eddieho, ale jistého Jimmyho. Hostovat bude nejspíš v epizodě Joey and the Hight School Friend, která poběží v Americe 8. prosince.20.11. 2005: Podprůměrný Joey aneb proč se NBC ještě obtěžuje vysílat Joeyho?

Největší záhada čtvrteční noci není týdenní detektivka na CSI, ale spíš to, proč se pořád vysílá Joey. Diváků spin-offu Friends- Joey ubylo o 42% za jeden rok a sledovanost klesla na necelých 8 milionů diváků - a špatný výkon herců strhává i poměr sledovanosti NBC vůčí jiným kanálům. (například Smallville na NBC má mnohem více teenagerovských diváků než Joey).

Zrušení Joeyho by ale byl pro NBC trapas. Přece jenom, NBC pořád doufá, že Joey je seriál, který by měl zvednout sledovanost po skončení Přátel - ale kromě toho, věřte nebo ne, je pro stanici levnější nechat seriál bežet. Když by totiž NBC Joeyho zrušila, musela by zaplatit penále Warner Bros - společnosti, která Joeyho natáčí.  
(článek z amerického magazínu Entertainment Weekly)