Tvůrci:

Kevin S. Bright

Kevin se narodil v roce 1955. Svoji kariéru začal v New Yorku s The Joseph Ctes Company. V té době také pracoval pro Davida Copperfielda a pro mnoho dalších lidí. Když se přestěhoval do L.A., produkoval hlavně pro HBO. Jedno z jeho děl byl film "Historie bělochů v Americe" za který vyhrál Cable Ace Awards. Dále natočil různé komedie-například s Robinem Williamsem. V roce 1989 vyhrál cenu Emmy za komediální seriál "In Living Color", na kterém se podílel jako asistent produkce. V roce 1992 jeho komedie "Dream On" vyhrála Cable Ace Awards. V roce 1990 byl Kevin také výkoným producentem "Ron Reagan Show"; byl režisérem pilotního dílu sitcomu "DAG". V roce 1993 se setkal s Davidem Cranem a Martou Kauffman. Společně pak založil produkční společnost Bright/Kauffman/Crane a začali jednat se společností Warner Brothers Television. B/K/C produkovala seriály "Přátelé","Veroničiny svůdnosti", "Jesse", "Dream On" a "The Adventures of Brisco County, Jr.". Přátelé se staly veleúspěšným seriálem. Seriál byl jeden z nejlepších a nejznámějších seriálů všech dob. Po skončení přátel (2004) začal psát Kevin scénář k novému seriálu, který má volně navazovat na Přátele. Hlavním hrdinou seriálu "Joey" je Matt Leblanc.

Shana Goldberg-Meehan

Shana je dcera Garyho Davida Goldberga, autora a výkonného producenta "Family Ties" a "Spin City". Vystudovala Harvardskou Universitu. Před spoluprácí se seriálem Přátelé, pracovala na seriálu "Jsem do tebe blázen."Helen Hunt ji ocenila ve svém děkovném proslovu, když vyhrála cenu Emmy za nejlepší komediální seriál. Shana začala psát Přátele v roce 1996 a už na konci roku byla povýšena výkonnou producentku. Scott Silveri, rovněž producent Přátel" byl jejím kolegou v Přátelích a později se stal jejím přítelem. Po skončení Přátel se vrhla do natáčení seriálu Joey, volného pokračování Přátel (v hlavní roli Matt Leblanc).

Scott Silveri

Scotta můžeme nejvíce znát ze seriálu Přátelé. Teď se vrací jako výkonný producent v seriálu "Joey - spin-off Friends".Dříve spolupracoval na seriálu Jsem do tebe blázen. Má přítelkyni, kolegyni z práce, Shanu Goldberg-Meehan.